Naše topánočky - blog

Myšlienku založiť shoestandard.sk sme dostal v roku 2018, keď sme pochopili, že ženy majú vzhľadom na veľký výber, stále sa meniace módne trendy, ale aj neustálu vyťaženosť v práci i doma, pomerne ťažkú situáciu pri výbere topánok. A pri ich nedostatku času ešte musia stráviť množstvo času prejsť si všetky obchody, aby si našli tú správnu obuv.

Preto sme sa rozhodli uľahčiť vám bežným pracujúcim ženám život tým, že vám budeme ponúkať odfiltrovaný výber topánok určený na bežné nosenie doma, do práce, ale aj pre slávnostnejšie príležitosti. Vybrané topánky prejdú našim rozsiahlym výberom, kedy vyhodnocujeme najnovšiu módu, ale aj dlhodobejšiu konzervatívnejšiu módu kvalitu, aby ste ich mohli nosiť viac ako jednu sezónu, snažíme sa vyberať cenovo výhodné kusy aj pre ženy s nižším príjmom. Našim hlavným artiklom sú topánky nízke, ktoré svojim tvarom a výškou opätkov šetria vaše zdravie a energiu. Myslíme aj na to, že každá žena chce mať svoj vlastný štýl a k tomu chceme vytvárať možnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii prakticky nepretržite počas pracovných dní na našej e-mailovej adrese, alebo facebookovej stránke. Vždy vám radi pomôžeme!


Váš Shoestandard-tím